Aktualności

Informacje i działania w sprawie stawek adwokackich

11.08.2022

Szanowni Państwo

czytaj więcej


Tour de Konstytucja - Przystań Bydgoszcz [29.06.2022]

23.06.2022

Niezłomni sędziowie, niezależni prokuratorzy, autorytety i wzory postaw obywatelskich spotkają się z mieszkańcami Bydgoszczy by rozmawiać o Konstytucji, ale też o Unii Europejskiej i jej wartościach. Zapraszamy do udziału w "Tour de Konstytucja - Przystań Bydgoszcz" w najbliższą środę o godz. 17 na Barce Lemara.

czytaj więcej


Za nami otwarcie Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej

14.04.2022

We wtorek, 12 kwietnia, w Zespole Szkół nr 24 w Bydgoszczy odbyła się Konferencja Naukowo-Dydaktyczna, w trakcie której nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej. To pierwsze takie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

czytaj więcej


Znamy program Konferencji Naukowo-Dydaktycznej [12 kwietnia br.]

05.04.2022

Wykłady wygłoszą specjaliści z zakresu prawa, komunikacji, psychologii i mediacji. Odbędzie się także część warsztatowa skierowana do uczniów i praktyków prawa. Wydarzenie zainauguruje działalność Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej przy ZS nr 24 w Bydgoszczy. Prezentujemy szczegółowy program.

czytaj więcej


W Bydgoszczy powstanie Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej

21.03.2022

To będzie pierwsze takie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. W kwietniu przy Zespole Szkół nr 24 w Bydgoszczy ruszy Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej, gdzie specjaliści z zakresu prawa, mediacji i psychologii uczyć będą dzieci i młodzież  m.in. trudnej sztuki dialogu i polubownego sposobu rozwiązywania konfliktów oraz prowadzić zajęcia z zakresu edukacji prawnej. Pomysłodawcami projektu są bydgoska adwokatura oraz bydgoska szkoła z siedzibą na Osowej Górze. 

czytaj więcej


ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016