Wydarzenia

Informacje i działania w sprawie stawek adwokackich

11.08.2022

Szanowni Państwo

czytaj więcej


Tour de Konstytucja - Przystań Bydgoszcz [29.06.2022]

23.06.2022

Niezłomni sędziowie, niezależni prokuratorzy, autorytety i wzory postaw obywatelskich spotkają się z mieszkańcami Bydgoszczy by rozmawiać o Konstytucji, ale też o Unii Europejskiej i jej wartościach. Zapraszamy do udziału w "Tour de Konstytucja - Przystań Bydgoszcz" w najbliższą środę o godz. 17 na Barce Lemara.

czytaj więcej


Za nami otwarcie Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej

14.04.2022

We wtorek, 12 kwietnia, w Zespole Szkół nr 24 w Bydgoszczy odbyła się Konferencja Naukowo-Dydaktyczna, w trakcie której nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej. To pierwsze takie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

czytaj więcej


O nas

Dość powszechne jest przekonanie, że korzystanie z pomocy adwokata to ostateczność. Wiele osób myśli, że pomoc prawna nie jest im potrzebna na co dzień. A przecież niemalże każda dziedzina naszego życia jest regulowana przez przepisy prawne, z których wiele jest często niezrozumiałych, nieczytelnych, niespójnych, niekiedy nawet wewnętrznie sprzecznych. Dlatego przed podjęciem decyzji warto skorzystać ze wsparcia specjalisty - adwokata, który będzie Twoim przewodnikiem w gąszczu przepisów prawnych. Pomoc adwokata to nie tylko rozwiązywanie bieżących problemów – to także planowanie i przewidywanie Twoich przyszłych działań, tak by uniknąć komplikacji prawnych, które mogą się zakończyć w sądzie. Pomoc prawna udzielana przez adwokata obejmuje wiele dziedzin, które często się przenikają. To pozwoli odnaleźć się w zawiłościach przepisów prawnych. Adwokat skutecznie poradzi i będzie reprezentować Twoje interesy we wszystkich dziedzinach prawa.

czytaj więcej

300lat tradycji zawodu
70lat Bydgoskiej Izby Adwokackiej
305Adwokatów Bydgoskiej Izby Adwokackiej
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016