Wydarzenia

Sprawozdawcze Zgromadzenie Bydgoskiej Izby Adwokackiej

07.09.2019

W ubiegłą sobotę 7 września 2019 roku w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy odbyło się sprawozdawcze Zgromadzenie Bydgoskiej Izby Adwokackiej.

czytaj więcej


I Memoriał Andrzeja Montowskiego Compak Sporting 100 [7.09.2019]

04.09.2019

W imieniu rodziny i znajomych zapraszamy serdecznie na I Memoriał Andrzeja Montowskiego Compak Sporting 100!

czytaj więcej


Ślubowanie adwokackie [29.08.2019]

29.08.2019

W czwartek 29 sierpnia 2019 roku w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie adwokackie. Do bydgoskiej Izby dołączyło siedem osób.

czytaj więcej


O nas

Dość powszechne jest przekonanie, że korzystanie z pomocy adwokata to ostateczność. Wiele osób myśli, że pomoc prawna nie jest im potrzebna na co dzień. A przecież niemalże każda dziedzina naszego życia jest regulowana przez przepisy prawne, z których wiele jest często niezrozumiałych, nieczytelnych, niespójnych, niekiedy nawet wewnętrznie sprzecznych. Dlatego przed podjęciem decyzji warto skorzystać ze wsparcia specjalisty - adwokata, który będzie Twoim przewodnikiem w gąszczu przepisów prawnych. Pomoc adwokata to nie tylko rozwiązywanie bieżących problemów – to także planowanie i przewidywanie Twoich przyszłych działań, tak by uniknąć komplikacji prawnych, które mogą się zakończyć w sądzie. Pomoc prawna udzielana przez adwokata obejmuje wiele dziedzin, które często się przenikają. To pozwoli odnaleźć się w zawiłościach przepisów prawnych. Adwokat skutecznie poradzi i będzie reprezentować Twoje interesy we wszystkich dziedzinach prawa.

czytaj więcej

300lat tradycji zawodu
65 lat Bydgoskiej Izby Adwokackiej
250 Adwokatów Bydgoskiej Izby Adwokackiej
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016