Aktualności

Dzień Bezpłatnych Porad Prawnych dla Przedsiębiorców

27.01.2017


Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Weź udział w Dniu Bezpłatnych Porad Prawnych, który odbędzie się 27 stycznia (w piątek), od godz. 10.00 do 14.00 w siedzibie WSB w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74. 

 

Wydarzenie jest adresowane do przedsiębiorców, a więc osób wykonujących działalność gospodarczą - osób fizycznych, osób prawnych i tzw. niepełnych osób prawnych. Dzień Bezpłatnych Porad Prawnych dla Przedsiębiorców został objęty patronatem Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Dzięki udziału w wydarzeniu przedsiębiorcy będą mogli uzyskać bezpłatne porady prawne, czyli pomoc w rozwiązaniu ich problemów prawnych. 

 

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE POPRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

http://www.wsb.pl/bydgoszcz/dzien-bezplatnych-porad-prawnych-dla-przedsiebiorcow-w-bydgoszczy

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłoszenia do dnia 24.01. 2017 r. (wtorek).

 

Porad udzielać będą mi.in.: 

adw. Kamila Pejka-Mielcarz – specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym i prawie karnym; na kierunkach „Administracja” i „Prawo w biznesie” prowadzi zajęcia z „Podstaw prawa cywilnego” oraz „Wstępu do prawoznawstwa z elementami logiki”;

adw. Sławomir Szymański – specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym oraz prawie karnym; na kierunkach „Administracja” i „Prawo w biznesie” prowadzi zajęcia z „Ochrony własności intelektualnej i przemysłowej” oraz „Prawa zobowiązań”;

adw.  Monika Wiśniewska –  specjalizuje się w prawie pracy i prawie gospodarczym; na kierunku „Prawo w biznesie” prowadzi zajęcia z „Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych”.


Szczegółowe informacje:

https://www.facebook.com/events/1561287193886021/ 


Zapraszamy!

wstecz

Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016