Aktualności

Szkolenie zawodowe: "Ochrona danych osobowych" [28.11.2017]

28.11.2017


Zapraszamy na szkolenie zawodowe z zakresu ochrony danych osobowych, które odbędzie się we wtorek, 28.11.2017 w godz. 14-20.00 w siedzibie City Hotel Bydgoszcz, przy ul. 3 Maja 6. Za udział w szkoleniu przyznanych zostanie 6 punktów szkoleniowych.Szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

 

Szkolenie swoim zakresem obejmować będzie następujące kwestie:

 

  • ochrona danych osobowych na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych z 1997 r. (w tym: charakterystyka podstaw prawnych przetwarzania danych oraz zakres stosowania ustawy o ochronie danych osobowych, zasady przetwarzania danych osobowych; organizacja systemu ochrony danych osobowych, rejestracja zbiorów danych osobowych, prawa osoby fizycznej w związku z przetwarzaniem jej danych osobowych)
  • ochrona danych osobowych na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych - rozporządzenie 2016/679 „RODO” (w tym przede wszystkim: podstawowe zasady przetwarzania danych; przesłanki przetwarzania wg ogólnego rozporządzenia o ochronie danych; prawa podmiotów danych; obowiązki i zadania administratorów i podmiotów przetwarzających; odpowiedzialność i sankcje).

Za udział w szkoleniu przyznawanych zostanie 6 punktów szkoleniowych.

 

W związku z tym, że szkolenie jest zaplanowane na 50 osób uprzejmie prosimy o poinformowanie sekretariatu Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy o uczestnictwie w szkoleniu za pośrednictwem maila, telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie sekretariatu do dnia 15 listopada 2017 r.

 

W przypadku większej liczby zgłoszeń, szkolenie zostanie przeprowadzone w innym miejscu, o czym uczestnicy szkolenia zostaną powiadomieni z wyprzedzeniem.

 

wstecz

Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016