Aktualności

Zostały wolne miejsca na XVIII SPŁYW KAJAKOWY BRDĄ im. ADWOKATA ROMANA LATOSA

09.07.2019

Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się XVIII Spływ Kajakowy Brdą im. adw. Romana Latosa. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zachęcamy do zapisywania się! UWAGA! Aplikanci Izby Bydgoskiej mogą uczestniczyć w Spływie za darmo, po uprzednim zapisaniu się!

czytaj więcej


ORA Bydgoszcz na Enea Bydgoszcz Triathlon

06.07.2019

W ubiegły weekend w Bydgoszczy odbyła się V edycja Enea Bydgoszcz Triathlon. Na wydarzeniu nie zabrakło naszych reprezentantów.

czytaj więcej


Gratulacje dla nowego Prezydenta Klubu Rotary Bydgoszcz

28.06.2019

W piątek (28 czerwca 2019 roku) w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyło się oficjalne przekazanie prezydentury Klubu Rotary Bydgoszcz. Stanowisko Prezydenta Klubu objął adw. Marcin Taczalski. Serdeczne gratulacje w imieniu ORA Bydgoszcz składa adw. Justyna Mazur.

czytaj więcej


Adw. Piotr Dobrzański zwycięzcą kategorii open mężczyzn na 41. Mistrzostwach Polski Adwokatów w Tenisie

23.06.2019

W dniach 20 - 22 czerwca 2019 roku na kortach tenisowych Klubu Sportowego Warszawianka odbyły się 41. Mistrzostwa Polski Adwokatów w Tenisie. Nasz reprezentant adw. Piotr Dobrzański zdobył pierwsze miejsce w kategorii open mężczyzn. Gratulujemy!

czytaj więcej


Adwokat bydgoskiej Rady przyjęty do Stowarzyszenia im. prof. Zbigniewa Hołdy

11.06.2019

Wczoraj (11 czerwca 2019 roku) Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy przyjęło dwunastu nowych członków, wśród których znalazł się adw. Michał Bukowiński. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy! Członkiem honorowym Stowarzyszenia został mecenas Jacek Taylor

czytaj więcej


Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016