Aktualności

Spotkanie networkingowe "Sukcesja w biznesie"

16.11.2016

Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy i Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają do udziału w spotkaniu networkingowym, którego tematem przewodnim będzie sukcesja w biznesie. Spotkanie odbędzie się w 16 listopada o godz. 17.00 w siedzibie ORA Bydgoszcz, przy ul. Nowy Rynek 5.

Wprowadzeniem do dyskusji będzie wystąpienie adw. Karoliny Korkowskiej-Krokos i adw. Jarosława Wyrębskiego ("Kancelaria prawnej obsługi biznesu") na temat aspektów prawnych związanych z przekazaniem firmy.

 

Aż 79% polskich przedsiębiorstw nie ma jeszcze planu sukcesji. Przekazanie przez właścicieli firmy następnemu pokoleniu władzy i wiedzy (czyli zarządzania) przy zachowaniu własności w rękach rodziny nie jest procesem łatwym – zarówno prawnie, jak i mentalnie.  Podczas spotkania adwokatów i przedsiębiorców będziemy dyskutować o możliwościach prawnych związanych z procesem sukcesji. Podzielimy się doświadczeniami wskazującymi na wynikające stąd szanse i zagrożenia.

Dzięki formule networkingu możliwe będzie również rozszerzenie sieci relacji i zdobycie, nowych cennych kontaktów. Zachęcamy do przybycia i zabrania większej ilości wizytówek w celu zaprezentowania swojej osoby innym uczestnikom podczas rozmów kuluarowych.

 

Spotkanie networkingowe z cyklu "Rozmowy o prawie" ma formułę otwartą. Dedykowane jest adwokatom i aplikantom adwokackim Bydgoskiej Izby Adwokackiej, przedstawicielom firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw, jak i innym osobom zainteresowanym dyskusją o aspektach prawnych prowadzenia biznesu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 14.11.2016 r. na adres e-mailowy sekretariat@ora.bydgoszcz.pl

wstecz

Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016