Aktualności

Gratulacje dla nowego Prezydenta Klubu Rotary Bydgoszcz

28.06.2019


W piątek (28 czerwca 2019 roku) w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyło się oficjalne przekazanie prezydentury Klubu Rotary Bydgoszcz. Stanowisko Prezydenta Klubu objął adw. Marcin Taczalski. Serdeczne gratulacje w imieniu ORA Bydgoszcz składa adw. Justyna Mazur.

 

Szanowny Panie Prezydencie,

 

dziękuję za zaproszenie mnie na "Noc Prezydentów 2019/2020". W imieniu swoim oraz całej Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy składam serdecznie gratulacje z okazji objęcia funkcji Prezydenta Klubu Rotary w Bydgoszczy. Tym samym życzę sukcesów, satysfakcji w służbie oraz efektywnego realizowania założeń Klubu przez najbliższy rok urzędowania.

 
Jestem przekonana, że w obecnie nastawionym na konsumpcję świecie, działalność Klubu Rotary jest niezmiernie cenna i potrzebna. Wartości, które są podstawą statutu oraz funkcjonowania Klubu, takie jak przyjaźń, pielęgnowanie i krzewienie ideałów służby społecznej czy rozwój osobisty coraz częściej zostają pomijane. Tymczasem są one fundamentem naszego społeczeństwa i człowieczeństwa. Życzę Panu, aby praca na nowym stanowisku przyczyniła się do umacniania idei działalności Klubu.


Wybór Pana na funkcję Prezydenta jest dowodem zaufania i uznania dla Pana wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Jestem pewna, że uda się Panu stawiać czoła kolejnym wyzwaniom i z powodzeniem realizować cele Klubu Rotary.

 

Z poważaniem,

adw. Justyna Mazur

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy

 

 

 

 

fot. źródło: www.facebook.com/RotaryClubBydgoszcz

 

 

wstecz

Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016