Aktualności

Dziekan ORA Bydgoszcz w czołówce najbardziej wpływowych kobiet Bydgoszczy!

08.03.2017


Mecenas Justyna Mazur, dziekan ORA Bydgoszcz, znalazła się w pierwszej trójce najbardziej wpływowych kobiet Bydgoszczy. Stanęła na podium obok wiceprezydent Iwony Waszkiewicz oraz Joanny Franczak, bydgoskiej restauratorki i bizneswoman.

 

Obchodzony 8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet, stał się pretekstem do pokazania na łamach Expressu Bydgoskiego pań, które swoją codzienną pracą w znaczący sposób  wpływają na obraz Bydgoszczy.

 

Zadania wytypowania wpływowych kobiet podjęły się bydgoskie redakcje oraz prezydent, Rafał Bruski.

 

Co zadecydowało o przyznaniu dziekan tego tytułu?

 

Czytamy w Expressie Bydgoskim: "Wpływowa Pani adwokat po raz drugi została wybrana dziekanem Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy, co  samo w sobie świadczy o zaufaniu, jakim darzą ją bydgoscy prawnicy. Justyna Mazur jest również członkiem Naczelnej Rady Adwokackiej i wiceprezesem Zrzeszenia Prawników Polskich."

 

Dziennikarze dostrzegli także szczególną aktywność i zaangażowanie społeczne Bydgoskiej Izby Adwokackiej:

 

"Jej działania sprawiły, że adwokatura stała się bardziej widoczna wśród bydgoszczan, między innymi dzięki akcji bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców czy dla przedsiębiorców."

 

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!

 

Najbardziej wpływowe bydgoszczanki [Top 10]

http://www.expressbydgoski.pl/kobieta/g/najbardziej-wplywowe-bydgoszczanki-top-10,11862174,22959208/ 

 

 

 

dziekan ORA Bydgoszcz+najbardziej+wpływową+kobietą+Bydgoszczy

 

Mecenas Justyna Mazur
W latach 2001-2004 była zastępcą członka ORA. Od 2004 do 2007 była członkiem Komisji Sportu i Rekreacji, a w 2007 – członkiem komitetu organizacyjnego XV Ogólnopolskich Dni Prawniczych, koordynowanego przez bydgoski oddział Zrzeszenia Prawników Polskich. Od roku 2007 pełniła funkcję wicedziekana ORA w Bydgoszczy. Była uczestnikiem misji obserwacyjnych Naczelnej Rady Adwokackiej do Gruzji, Kazachstanu i na Ukrainie. Występowała w Parlamencie Włoskim przed Senacką Komisją Praw Człowieka w obronie osób deportowanych. Od 2013 r. Dziekan ORA Bydgoszcz oraz członek Naczelnej Rady Adwokackiej. Pełni funkcję Wiceprezesa Zrzeszenia Prawników Polskich z siedzibą w Bydgoszczy. Uhonorowana odznaką „Adwokatura Zasłużonym”, Medalem Prezydenta RP za Zasługi dla Adwokatury, Medalem Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz najwyższym odznaczeniem Zrzeszenia Prawników Polskich.

 

 

 

wstecz

Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016