Aktualności

Adw. Piotr Dobrzański zwycięzcą kategorii open mężczyzn na 41. Mistrzostwach Polski Adwokatów w Tenisie

23.06.2019

W dniach 20 - 22 czerwca 2019 roku na kortach tenisowych Klubu Sportowego Warszawianka odbyły się 41. Mistrzostwa Polski Adwokatów w Tenisie. Nasz reprezentant adw. Piotr Dobrzański zdobył pierwsze miejsce w kategorii open mężczyzn. Gratulujemy!

Turniej rozpoczął się o 9:30 w dniu 20 czerwca na warszawskich kortach tenisowych. Poprzedzony został losowaniem gier, które odbyło się w środę 19 czerwca 2019. Uczestnicy rywalizowali w sumie w 12 kategoriach (podzielonych na: kobiety, mężczyn oraz cztery kategorie dodatkowe). W sumie udział wzięło około 40 uczestników z całej Polski. Warto zaznaczyć, że Mistrzostwa odbyły się dzięki oddolnej inicjatywie adw. Jarosława Kowalewskiego i adw. Piotra Dobrzanskiego.

W kategorii kobiecej już po raz czwarty wygrała adw. Małgorzata Głódkowska, która zajęła również drugie miejsce w grze mieszanej z adw. Marcinem Chmieleckim (reprezentanci Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku).

Partnerem głównym wydarzenia był Lexus Warszawa-Wola oraz Lexus Polska. Mistrzostwom patronowały Naczelna Rada Adwokacka oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy organizatorom.