Aktualności

XVI Spływ Kajakowy Brdą im. adwokata Romana Latosa [2-6.08.2017] - harmonogram

02.08.2017

Jeszcze tylko tydzień dzieli nas od tradycyjnego Spływu Kajakowego Brdą im. adw. Romana Latosa! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem wydarzenia.

czytaj więcej


Trwają zapisy na XVI edycję Spływu Kajakowego Brdą im. adw. Romana Latosa

01.08.2017

Na zgłoszenia oraz wpłaty czekamy do dnia 14 lipca 2017 r. Szczegóły publikujemy poniżej.

czytaj więcej


Apelujemy do Prezydenta RP o weto dla ustaw o sądownictwie - wyślij list!

20.07.2017

Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej szanujący wynik demokratycznych wyborów parlamentarnych oraz prezydenckich ale jednocześnie znający Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasady ustrojowe Naszego kraju, Polski – wyrażamy radykalnie głębokie zaniepokojenie treścią przepisów uchwalanych przez Polski Sejm. Dlatego apelujemy do Prezydenta RP, Andrzeja Dudy o zawetowanie trzech ustaw wprowadzających zmiany w polskim wymiarze sprawiedliwości. Zachęcamy do podpisania poniższego listu i wysłanie go na adres Kancelarii Prezydenta RP.

czytaj więcej


Ruszył plebiscyt na patronów bydgoskich tramwajów!

01.07.2017

Urząd Miasta ogłosił plebiscyt na patronów bydgoskich tramwajów. Wśród 34 propozycji nazwisk znajdują się znane osobistości m.in. z dziedziny kultury, sportu, mediów, polityki czy prawa. Na liście pojawiły się także nazwiska dwóch adwokatów związanych z Bydgoszczą: Jana Maciaszka oraz Melchiora Wierzbickiego. Zachęcamy do głosowania!

czytaj więcej


Spotkanie z dr. Adamem Bodnarem - Rzecznikiem Praw Obywatelskich

27.06.2017

Zapraszamy adwokatów i aplikantów adwokackich Bydgoskiej Izby Adwokackiej na spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, dr. Adamem Bodnarem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 27 czerwca br. o godz. 11.00 w siedzibie ORA Bydgoszcz, przy ul. Nowy Rynek 5. (Klub Adwokata).

czytaj więcej


Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016