Aktualności

ZAJĘCIA Z MEDIACJI W SZKOŁACH

27.05.2019

Adwokaci bydgoskiej Rady regularnie przeprowadzają zajęcia szkolne z zakresu podstaw mediacji.

czytaj więcej


III miejsce naszego reprezentanta na Środowiskowym Konkursie Krasomówczym w Koszalinie

25.05.2019

Mamy przyjemność ogłosić, że apl. adw. Michał Sarnecki zajął wczoraj III miejsce na Środowiskowym Konkursie Krasomówczym w Koszalinie! Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy także za uczestnictwo apl. adw. Weronice Mazurkiewicz-Opielińskiej!

czytaj więcej


XVIII SPŁYW KAJAKOWY BRDĄ im. ADWOKATA ROMANA LATOSA - zaproszenie

23.05.2019

Szanowni Koleżanki i Koledzy Adwokaci i Aplikanci! Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Naczelnej Rady Adwokackiej wraz z OKRĘGOWĄ RADĄ ADWOKACKĄ W BYDGOSZCZY zapraszają wszystkich zainteresowanych na XVIII SPŁYW KAJAKOWY BRDĄ im. ADWOKATA ROMANA LATOSA. Odcinek jednej z najpiękniejszych polskich rzek pokonać planujemy w dniach 31 lipca - 4 sierpnia 2019r.

czytaj więcej


Premiera książki adw. Tadeusza Piziewicza [23.05.2019]

23.05.2019

W czwartek 23 maja 2019 w Klubie Adwokata w Bydgoszczy odbyło się spotkanie promocyjne nt. książki autorstwa Tadeusza Piziewicza pt. "Od Lwowa do Bydgoszczy. Wspomnienia".

czytaj więcej


ORA Bydgoszcz na 16. Millennium Docs Against Gravity

18.05.2019

Powoli dobiega końca bydgoska odsłona festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity, którego partnerem po raz drugi jest Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy. W sobotę 18 maja w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy został ogłoszony werdykt jury, w którego składzie miała przyjemność być dziekan ORA Bydgoszcz adw. Justyna Mazur. Oprócz nagrody głównej zostały przyznane dwa honorowe wyróżnienia w postaci statuetek ufundowanych przez Okręgową Radę Adwokacką.

czytaj więcej


Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016