Aktualności

Ruszyła kampania „Adwokat w każdym przypadku”

12.08.2019

Wystartowała kampania „Adwokat w każdym przypadku”, organizowana przez Naczelną Radę Adwokacką. Celem projektu jest zwiększenie świadomości prawnej Polaków oraz zachęcenie do korzystania z porad adwokatów przed podjęciem czynności prawnych. Wielokanałowe działania potrwają do końca 2019 roku.

czytaj więcej


Relacja ze Spływu Kajakowego Brdą 2019

04.08.2019

Dzisiaj zakończył się już XVIII Spływ Kajakowy Adwokatów Brdą im. adw. Romana Latosa. W tegorocznej edycji wzięło udział 37 osób, a trasa spływu wynosiła ok. 55 km. Gościem specjalnym wydarzenia był Aleksander Doba, który przepłynął z nami całą trasę.

czytaj więcej


Zostały wolne miejsca na XVIII SPŁYW KAJAKOWY BRDĄ im. ADWOKATA ROMANA LATOSA

09.07.2019

Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się XVIII Spływ Kajakowy Brdą im. adw. Romana Latosa. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, zachęcamy do zapisywania się! UWAGA! Aplikanci Izby Bydgoskiej mogą uczestniczyć w Spływie za darmo, po uprzednim zapisaniu się!

czytaj więcej


ORA Bydgoszcz na Enea Bydgoszcz Triathlon

06.07.2019

W ubiegły weekend w Bydgoszczy odbyła się V edycja Enea Bydgoszcz Triathlon. Na wydarzeniu nie zabrakło naszych reprezentantów.

czytaj więcej


Gratulacje dla nowego Prezydenta Klubu Rotary Bydgoszcz

28.06.2019

W piątek (28 czerwca 2019 roku) w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyło się oficjalne przekazanie prezydentury Klubu Rotary Bydgoszcz. Stanowisko Prezydenta Klubu objął adw. Marcin Taczalski. Serdeczne gratulacje w imieniu ORA Bydgoszcz składa adw. Justyna Mazur.

czytaj więcej


Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016