Aktualności

Relacja ze Spływu Kajakowego Brdą 2019

04.08.2019


Dzisiaj zakończył się już XVIII Spływ Kajakowy Adwokatów Brdą im. adw. Romana Latosa. W tegorocznej edycji wzięło udział 37 osób, a trasa spływu wynosiła ok. 55 km. Gościem specjalnym wydarzenia był Aleksander Doba, który przepłynął z nami całą trasę.

 

 

 

 

Trasa podzielona na trzy dni przebiegała w odcinkach: Mylof-Brda, Brda-Gołąbek, Gołąbek-Świt. W ramach Spływu odbyły się także dwa spotkania towarzyszące. Drugiego dnia (1 sierpnia 2019) prof. UG dr hab. Kamil Zeidler wygłosił dla nas wykład na temat filozofii w prawie. Trzeciego dnia gość specjalny Aleksander Doba opowiedział o swoich dokonaniach i wyprawach transatlantyckich, dzieląc się z nami doświadczeniem i ogromną wiedzą na temat żeglarstwa i kajakarstwa. Uczestnicy nie żałowali pytań, na które nasz gość z chęcią odpowiadał ilustrując wykład licznymi zdjęciami ze swoich podróży. 

 

Już tradycyjnie adwokaci rozegrali towarzyski mecz piłki siatkowej. Gra odbyła się w poszanowaniu zasad fair-play, jednak z ogromnym poświęceniem obu drużyn. 

 

Uczestnicy spływu spędzili bardzo udane cztery dni podziwiając piękno rzeki Brdy i Borów Tucholskich. Dziękujemy wszystkim biorącym udział, szczególnie prof. UG dr hab. Kamilowi Zeidlerowi, który wygłosił dla nas wykład oraz Aleksandrze Dobie - człowiekowi, którego wszyscy podziwiamy, nie tylko za jego dokonania, ale także za otwartość i serdeczność, których mogliśmy doświadczyć przez ostatnie dni. 

 

Z naładowanymi bateriami i nową energią wracamy do pracy i mamy nadzieję, że zobaczymy się na Spływie za rok! 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej autorstwa Przemka Obarskiego. 
wstecz

Wydarzenia
ORA Izba Adwokacka w Bydgoszczy ©2016